De Salmo Pike Jointed Floating is een opvallend stuk snoekkunstaas dat speciaal is ontworpen om grote roofvissen te verleiden tot een aanval.
Snoeken staan bekend om hun kannibalistische gedrag en eten regelmatig kleinere soortgenoten.
Met zijn herkenbare snoekprofiel, opvallende kleurstelling en verleidelijke zwemactie speelt deze jointed plug slim in op het natuurlijke jachtinstinct van grote snoeken.
De Hot Pike-kleurstelling zorgt voor een opvallende presentatie onder water, terwijl de gelede constructie een levensechte zwembeweging creëert.
Hierdoor is de Salmo Pike Jointed Floating een interessante keuze voor roofvissers die gericht op snoek vissen met een realistische imitatie van een prooivis.
De Salmo Pike Jointed Floating onderscheidt zich door zijn gelede lichaam, dat tijdens het binnenvissen voor een natuurlijke, slingerende zwemactie zorgt.
Deze beweging bootst het gedrag van een zwemmende prooivis na en kan de aandacht trekken van snoeken die actief op zoek zijn naar voedsel.
De combinatie van het langgerekte snoekprofiel en de karakteristieke actie maakt deze plug geschikt voor het gericht vissen op grotere roofvissen.
Varieer met de inhaalsnelheid om de zwemactie aan te passen aan de omstandigheden en het gedrag van de snoek.
De Hot Pike-uitvoering heeft een opvallende kleurcombinatie die de herkenbare uitstraling van een snoek nabootst.
Hierdoor kun je een prooivisachtige presentatie creëren die interessant is voor snoeken die soortgenoten als voedsel beschouwen.
Dankzij de drijvende uitvoering komt de plug bij het stoppen met binnenvissen weer omhoog.
Dit biedt extra mogelijkheden om de presentatie te variëren en de plug gecontroleerd door de gekozen waterlaag te vissen.
Met een opgegeven zwemdiepte van 1,2 tot 2 meter is deze plug geschikt voor het afvissen van verschillende stekken waar snoek zich ophoudt.
Realistische imitatie van een snoek.
Gelede constructie voor een natuurlijke zwemactie.
Opvallende Hot Pike-kleurstelling.
Drijvende uitvoering.
Ontworpen voor het gericht vissen op snoek.
Zwemdiepte van circa 1,2 tot 2 meter.
Voorzien van twee dreggen in maat 2.
Geschikt voor verschillende inhaalsnelheden en vistechnieken.
Merk: Salmo.
Model: Pike Jointed Floating.
Kleur: Hot Pike.
Lengte: 13 cm.
Gewicht: 21 gram.
Uitvoering: Drijvend.
Zwemdiepte: 1,2–2,0 meter.
Haken: Twee dreggen, maat 2.
Type kunstaas: Gelede plug.
Doelvis: Snoek.
Ben je op zoek naar snoekkunstaas met een realistisch profiel, een opvallende kleurstelling en een verleidelijke zwemactie?
Dan is de Salmo Pike Jointed Floating Hot Pike een interessante aanvulling op je kunstaascollectie.
Bestel de Salmo Pike Jointed Floating bij Hareco Hengelsport en profiteer van een ruim assortiment roofvismateriaal en de kennis van een gespecialiseerde hengelsportwinkel.