Hier is de langverwachte boatman vulcan boot met alle opties erin.
Standaard geleverd in een hardcase koffer, voor super veilig vervoer.
Deze uitvoering heeft een carbon print.
Ook leverbaar in de kleur zwart: boatman vulcan pro black
Boatman wilde een boot met de mogelijkheid om een onderlijn van bovenaf te plaatsten, zodat het gemakkelijk en efficiënt gaat om je onderlijn te plaatsten op de bodem.
De boten beschikken over 2 voerkleppen van roestvrij staal, die afzonderlijk of samen geopend kunnen worden.
De kleppen kunnen handmatig worden gesloten.
We hebben gekozen voor een modern voltmeter in plaats van een standaard batterij-indicator, voor een optimale controle van de laadstatus.
De minimale bedrijfsspanning is 14volt.
De gloednieuwe afstandsbediening is handbediend, met mooie grote knoppen die onder alle omstandigheden gemakkelijk leesbaar zijn.
Een ander kenmerk dat we in de boot en de afstandsbediening hebben geïntegreerd, is de 100% waterdichtheid.
De afstandsbediening drijft in het water, zodat u in geval van een ongeluk geen dure afstandsbediening hoeft te vervangen.
De meeste boten zijn slechts tot op zekere hoogte waterdicht, terwijl deze boot volledig waterdicht is.
De boten worden geleverd met 2x 10ah-batterijen, die eenvoudig aan elke kant kunnen worden aangesloten, zodat u niet hoeft te prutsen met lastige stekkers.
De vaartijd varieert tussen de 2 en 5 uur, afhankelijk van de gekozen snelheid van de boot, die via de afstandsbediening kan worden ingesteld.
De maximale snelheid bedraagt 60 meter per minuut, de gemiddelde snelheid is 45 meter per minuut en de langzame snelheid is 30 meter per minuut.
De langzame snelheid is ideaal voor het gebruik van een echolood om het meer naar kenmerken te scannen.
De levering van de boten bevat een extra clip-handvat waarmee de trechters volledig kunnen worden gevuld.
De motoren zijn voorzien van een ingebouwde weedguard en zijn ongelooflijk stil, praktisch geruisloos.
De boot kan een gewicht van maximaal 2,5 kg dragen.
Zoals bij alle vulcan modellen, hebben de boten een bereik van 500 meter en zijn ze uitgerust met een kompas. (geen trimmen meer nodig!!)
Wanneer de boot de ongeveer 500 meter bereik op het water heeft bereikt (optimale omstandigheden), beginnen de lichten te knipperen om u te waarschuwen.
De hoofdprintplaat is gemakkelijk toegankelijk en bevindt zich in een volledig waterdichte behuizing, wat betekent dat als u een basisversie hebt en later wilt upgraden naar GPS, dit geen probleem is.
GPS:
Het gps is een nieuw en verder verbeterd v3 gps van modeljaar 2025 en is tot op 1 meter nauwkeurig, waarbij we tijdens het testen ontdekten dat het veel nauwkeuriger is.
Volgens ons is het gps/autopilot het belangrijkste kenmerk bij een moderne voerboot, alleen zo kunnen de spots bij elk weer en op elk tijdstip van de dag of nacht automatisch en nauwkeurig worden benaderd en keert de boot in de autopilot-modus zelfstandig terug naar het opgeslagen home-punt.
Fishfinder
3,5 inch tft - lcd kleurenscherm – onder alle omstandigheden leesbaar.
Resolutie: 65536 kleuren.
Chirp technologie.
Zoomfunctie.
Mogelijkheid om 3 kleuropties te selecteren.
Batterij-indicator op de sonar.
Weergave van de afstand tussen boot en scherm.
Weergave van de watertemperatuur.
Dieptemeting bereik: 1 - 40 meter
Werkbereik sonar tot 300 meter
Frequentiebereik: 2,4 ghz
Ingebouwde li po batterij
Accuduur voor de echoloodmonitor tot 3 uur
Usb-oplaadpoort – c
Instellingen voor gevoeligheid, dieptenbereik, werkfrequentie...
Menu in het nederlands
Waterdichte behuizing
Stabiele draadloze verbinding, zelfs bij slecht weer
Gemakkelijke en eenvoudige bediening